Narty & snowboard

W Spalonej, poniżej Schroniska Jagodna znajduje się wyciąg talerzykowy o długości 350 m. Stok zalicza się do łatwiejszych i z pewnością odnajdą tutaj odpowiednie warunki narciarze rekreacyjni i początkujący. Różnica wzniesień około 50 metrów i łagodne nachylenie, pomagają nabrać pewności i poczuć bezpieczną przyjemność z jazdy. Stok jest zawsze doskonale przygotowany przez ratrak, a dzięki systemowi sztucznego naśnieżania warunki są idealne. Wyciąg słynie także z imprez organizowanych na stoku, w tym najpopularniejsza - Narciarski Sylwester przy ognisku.

Wyciąg czynny jest w sezonie codziennie w godzinach od 9:30 do 16:30, a w piątki i soboty mamy jeszcze opcję nocnej jazdy przy sztucznym oświetleniu od 17:30 do 20:30.

Ceny karnetów są niskie w porównaniu z obecnymi cennikami większych ośrodków narciarskich, najdroższa opcja to 40 zł za karnet całodzienny.

W Schronisku Jagodna znajduje się wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, a szkolenie z instruktorem umówimy bezpośrednio na stoku.

W niedużej odległości znajdują się wyciągi narciarskie w Zieleńcu (15 km) oraz po czeskiej stronie granicy: Areál Bedřichovka (8 km), Ski areál Černá Voda (8 km), Ski centrum Říčky v Orlických horách (17 km).

Jesteś tutaj